Warunki dołączenia

Kto może dołączyć do wyszukiwarki GDZIEZEGARMISTRZ.PL i jak to zrobić?


Jeżeli posiadasz jeden z poniższych punktów stacjonarnych, to jesteś na dobrej drodze, aby dołączyć do wyszukiwarki:

 • zakład zegarmistrzowski,
 • autoryzowany serwis zegarkowy,
 • niewielki punkt świadczący drobne usługi zegarmistrzowskie, jak sprzedaż i wymiana pasków lub baterii,
 • sieć punktów usługowych świadczącą drobne usługi zegarmistrzowskie, jak sprzedaż i wymiana pasków lub baterii.


Jak założyć konto w wyszukiwarce GDZIEZEGARMISTRZ.PL?

Użytkownik firmowy

 1. Jeżeli chcesz założyć konto firmowe, konieczne jest prowadzenie aktywnej działalności gospodarczej, związanej z usługami zegarmistrzowskimi.
 2. Na początek zarejestruj nazwę użytkownika klikając TUTAJ, wybierając z rozwijanej listy “Użytkownik firmowy”. Pamiętaj, że wystawiając komentarze lub odpowiadając na pytania klientów będzie widoczna nazwa którą podasz podczas rejestracji.
 3. Po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestrację (max.48h), zaloguj się TUTAJ za pomocą nazwy użytkownika lub adresu e-mail, które wpisałeś w trakcie rejestracji.
 4. Po zalogowaniu w panelu, znajdź przycisk “Dodaj ogłoszenie” i przystąp do szczegółowego wypełnienia swojego profilu. Pamiętaj, że im więcej danych uzupełnisz tym atrakcyjnieszy stanie się Twój profil dla potencjalnego klienta.
 5. Gdy już skończysz uzupełniać profil firmy, potwierdź wniosek naciskając niebieski przycisk “Zatwierdź” na końcu formularza. Po jego weryfikacji (max.48h) otrzymasz maila z potwierdzeniem dodania do bazy.
 6. Po akceptacji, możesz zapraszać klientów do wystawiania recenzji i ocen za Twoje usługi, możesz także skopiować link własnej podstrony i umieścić go np. na własnych social mediach.
 7. Jeżeli chcesz otrzymać całkowicie ZA DARMO pakiet startowy, w którego skład wchodzą:
wizytowki-gdzie-zegarmistrz

Wizytówki (30 sztuk), które możesz wręczyć klientom zachęcając ich do wystawienia oceny lub recenzji na własnym profilu GDZIEZEGARMISTRZ.PL.

Naklejka na szybę, zachęcającą do oceniania Twojej firmy na GDZIEZEGARMISTRZ.PL.

Gotowy szablon graficzny, który możesz umieścić na swoich social mediach, tym samym zachęcając do oceniania Twojego profilu na GDZIEZEGARMISTRZ.PL.


Dostęp do logo GDZIEZEGARMISTRZ.PL, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej lub social mediach.

Powitalny post INFORMACYJNO-OGŁOSZENIOWY na social mediach @GDZIEZEGARMISTRZ.PL.

Napisz do nas za pomocą formularza wybierając temat: “Chcę zamówić pakiet startowy GDZIEZEGARMISTRZ.PL (naklejki+wizytówka)”.


Użytkownik prywatny

 1. Jeżeli chcesz wystawić recenzję lub ocenę dla lokalnego zegarmistrza, konieczne jest zarejestrowanie konta prywatnego. Cenimy sobie opinie realnych użytkowników.
 2. Na początek zarejestruj nazwę użytkownika klikając TUTAJ, wybierając z rozwijanej listy “Użytkownik prywatny”. Pamiętaj, że wystawiając recenzję, komentarze lub oceny będzie widoczna nazwa, którą podasz podczas rejestracji.
 3. Po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestrację (max.48h), zaloguj się TUTAJ za pomocą nazwy użytkownika lub adresu e-mail, które wpisałeś w trakcie rejestracji.
 4. Założenie konta uprawnia Cię do komentowania, wystawiania recenzji, ocen oraz wysyłania prywatnych wiadomości do punktów zegarmistrzowskich za pomocą panelu. Możesz także dodać swoich ulubionych zegarmistrzów, aby śledzić ich oferty specjalne.